Premium Isramed

Новости

Особливості відкритого аукціону

З 2016 державні тендери в Україні виробляються через цифрову систему Прозорро.Продажі, головною метою якої є забезпечення прозорої процедури закупівлі послуг, робіт і товарів. Сама по собі платформа функціонує як місце для зберігання інформації про всі оголошені і відкриті тендери в Україні.

За головний механізм у вигляді можливості опублікувати оголошення, подати пропозицію ціни і забезпечення проведення закупівлі відповідають торгові платформи з акредитацією, які відмінні між собою арсеналом можливостей.

Сходинки здійснення тендера

Інформація про оголошені тендери на закупівлю робіт, послуг або товарів і порядок їх проведення розміщений публічно для всіх хто бажає познайомитися з тендером або брати участь в ньому. Дізнатися про оголошення торгу можливо на великій кількості різноманітних торгових платформах, але також слід зауважити, що, наприклад, державні закупівлі за допомогою майданчика Української універсальної біржі стануть набагато комфортніми і функціональними. Домен повністю закриває завдання учасника не тільки ефективно налаштованим алгоритмом, а й сервісом аналітики і крім того службою супроводу участі в державних закупок фахівцями даної біржі.

Повний процес участі в аукціонах умовно можна розділити на наступні стадії:

  1. Проходження реєстрації на майданчику і пошук діючих тендерів. Створення облікового запису учасника за допомогою заповнення форм реєстрації забезпечує доступ до функцій платформи, які дозволяють використовуючи системи фільтрів відшукати привабливі державні закупки.
  2. Направлення пропозиції ціни. Раунд аукціону, складений з таких кіл: публікація уточнюючих питань щодо умов державної закупівлі, приведення пропозицій про виправлення тендерних офіційних паперів замовника, відправка документів на майданчик, які доводять відповідність вимогам кваліфікації та приведення цінової пропозиції.
  3. Проведення торгів. Механізм виявлення найкращої пропозиції залежить від державної закупівлі. Таким чином, Законодавчим актом України «Про відкритих закупівлі» встановлено такі типи: «надпорогові» і «допорогових». Надпорогові здійснюються у вигляді публічних торгів, діалогу з конкурентом, заходів по переговорам.
  4. Відбір в умовах конкуренції і оформлення договору. Розгляд організатором торгів ділових паперів учасників і оголошення єдиного переможця, з подальшим оформленням з ним контракту.

На що слід звернути увагу при підборі тендера? 

Виконуючи контроль на торговому майданчику та платформі тендерів, необхідно ретельно розглянути тендерні ділові папери замовника не тільки з приводу її відповідності законодавству, але і щодо можливості виконати зобов’язання, які нею передбачені. Велику увагу необхідно приділити наступним вимогам:

  1. Забезпечення цінової пропозиції. Чи є умовою доступу до торгів внесення банківської гарантії, який її розмір і умови повернення.
  2. Кваліфікаційні вимоги до учасника. Наприклад, чи потрібно підтверджувати досвід виконання подібних зобов’язань, наявність матеріально-технічної бази.
  3. Права, обов’язки сторін. Відповідальність за невиконання договору. Як правило, при вході в процедуру слід розуміти, що текст договору викладено замовником так, що його відповідальність мінімальна, а учасники – максимальна. Тому визначте, що вас чекає в разі порушення правил.
  4. Порядок внесення забезпечення договору і умови його повернення. Однією з гарантій виконання для замовника часто виступає внесення грошових коштів в розмірі не більше 5% від вартості договору.

Важным етапом в боротьбі з тіньовими тендерами і корупцією стало проведення держзакупівель у формі електронних торгів через систему Прозорро. Для участі в торгах на ринку можна знайти безліч майданчиків, але все ж варто повторно відзначити професійний сервіс Української універсальної біржі https://sale.uub.com.ua/ru/news/torgy-zemelqnymy-dilyankamy-nezabarom-startuyutq-v-ukraqini

Торгова платформа має ряд переваг, серед яких зручний інтерфейс, якісна технічна підтримка, система «розумних» фільтрів і підписки на цікаві для категорії державних закупівель, супровід участі менеджерами. Тому вибирайте кращих у своїй справі і перемагайте з легкістю.

Зміни на ринкі землі в 2021 році

Земельні тендери проводяться на території України з липня 2021 року. Такі аукціони здійснюються на платформах з громадським наглядом. До цього реалізовувати землю не було можливо, так як діяв мораторій. Більшість громадян України чекали внесення змін в українське законодавство. 

Перевагою наведених аукціонів є те, що ділянку землі можливо продати за адекватною ціною. Зареєструвати на продаж земельну ділянку кожен громадян України може вже сьогодні. Щоб це зробити потрібно виконати реєстрацію на Українській універсальній біржі. 

Контакты

Израиль: +972 507776055

Украина: +380 958975328

Почта: [email protected]

Ноябрь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930