Індивідуальний психолог у місті Львів
23.09.2020
Людина не завжди може впоратися із власними проблемами, тому потребує допомоги професіонала. Щоб скористатися терапією, не потрібно продіагностувати психічне здоров’я.
Багато людей, які перебувають на терапії, звертаються за допомогою до повсякденних проблем: наприклад, проблем у стосунках, стресу на роботі чи невпевненості в собі. Інші звертаються до терапії у важкі часи, такі як розлучення. Але для того, щоб скористатися його перевагами, важливо вибрати правильного терапевта – того, кому ви довіряєте, хто змушує вас відчувати турботу і має досвід, який допоможе вам зробити зміни на краще у своєму житті. Хороший терапевт допомагає стати сильнішими та більш самосвідомими.
Що таке терапія та хто її проводить?
Терапія може бути ефективним методом лікування багатьох психічних та емоційних проблем. Просто розмова про свої думки та почуття з людиною, яка підтримує вас, часто може змусити вас почувати себе краще. Висловити свої занепокоєння або поговорити про щось, що важить у вашому розумі, може бути дуже цілющим, саме по собі. Приємно бути вислуханим – знати, що хтось інший піклується про вас і хоче допомогти. Особливо корисно буде поспілкуватися з кваліфікованим фахівцем.
Поговорити та вирішити життєво важливі питання можна у Львові із психологом-консультантом Панасюк Анастасією. Вона вже 6 років допомагає людям з різних куточків України та Європи, та допомагає їм боротися з проблемами, які заважають їм жити на повну. Люди довіряють їм свої найболючіші життєві ситуації, тому вона змогла провести щонайменше 3 240 годин успішних індивідуальних консультацій. Більше про психологиню можна дізнатись, перейшовши за посиланням https://your-safe-place.com.
Коли потрібно звернутись до психолога?
- Безнадійність. На відміну від смутку, відчуття того, що немає надії або що ти нічого не є, є ознакою депресії. Безнадійні думки можуть включати такі речі, як хвилювання, що немає майбутнього, або що людина не буде щаслива.
- Постійне занепокоєння. Турбота – це нормально в малих дозах. Але якщо завжди є тривога, що трапиться щось погане, це може завадити вам насолоджуватися життям.
- Конфлікти у стосунках. Багато тригерів можуть напружити шлюб або стосунки. Наприклад, мати дитину або не погодитися щодо грошей. Більшість людей довго чекають, щоб шукати терапію для пар. Але, маючи відкритий розум і правильного терапевта, можна відновити повагу та міцне спілкування у своїх стосунках.
- Занадто багато або занадто мало сну. Депресія і тривога можуть вплинути на сон, а поганий сон може погіршити симптоми.
- Втрата апетиту або надмірна їжа. Якщо ви багато їсть або взагалі не відчуває голоду.
- Дратівливість. Настрій напружує стосунки? Подумайте, чи могли б ви використати певну підтримку, щоб вирішити те, що вас турбує.
- Втрата інтересу до діяльності. Це проблема, особливо якщо виявляється уникання діяльності, якою колись насолоджувались, або взагалі уникаєте соціальних ситуацій.
- Втрата продуктивності праці. Негативні думки можуть відволікати, а людина може бути невмотивована.
- Втрата. Смерть коханої людини важка для всіх. Не всі потребують професійної допомоги, поки вони сумують. Але якщо людина намагається переробити свої почуття або рухатися далі, терапія може допомогти.
Аби опрацювати ці проблеми з психологом-консультантом, можна записатись до Анастасії на прийом через її власний сайт https://your-safe-place.com/services-individual.