Premium Isramed

Новости

Хто бере участь в Асоціації «Біржові та електронні майданчики»

Асоціація об’єднує певну кількість бірж, а також торгових платформ. На майданчиках, які входять в Асоціацію можна проводити різні торговельні операції. А на сайті самої Асоціації дізнаватися багато корисної інформації для створення власного бізнесу. Саме для таких цілей і була створена Асоціації «Біржові та електронні майданчики» https://aeaep.com.ua/info/rynky-z-iakymy-pratsiuie-asotsiatsiia-birzhovi-i-elektronni-majdanchyky/.

Які особливості електронної торгівлі?

Торгові майданчики в більшості своїй використовуються для проведення продажу і покупки різних послуг і товарів. І це має певні переваги:

  1. Для держави це підтримка і можливість побороти корупцію. Фірмам не потрібно наймати багато працівників, що зменшує їх розтрати.
  2. Для постачальників це є чесними і прозорими замовленнями. Все більше можна налагодити зв’язок з державними органами. Позитивним є і можливість контролювати закупівлі, а також зменшувати свої витрати.
  3. Для покупців це дає можливість брати участь відкритому і прозорому доступі до товарів і послуг. Покупцеві надається можливість відстежувати за розвитком подій, а також отримувати нову інформацію про товари і витратах, стежити за діяльністю державних установ.

Варто відзначити, що електронна форма покупки і продажу в даний час працює і процвітає щодня.

Система державних закупівель здійснюється завдяки електронним платформ

Законом України було давно вже передбачено здійснення державних закупівель в електронній системі за допомогою аукціонів. Однак, якщо подивитися уважніше, то на даному етапі система не користується великою популярністю. 

Однак державні органи роблять все необхідне для виправлення ситуації та інформування населення про вигідність і прозорості торговельних електронних аукціонів. Якщо цей захід закінчиться успішно, то державні гроші будуть використовуватися з найбільшим успіхом. Разом з тим тривалість проведення процедур істотно зменшується, а корупція зростає.

Якщо правильно використовувати електронні платформи, то на думку експертів можна досягти зменшення витрат на закупівлі на 20%. У деяких випадках, це досить знахідний суми, які можна заощадити, всього лише використовуючи прозору систему аукціонів.

Контакты

Израиль: +972 507776055

Украина: +380 958975328

Почта: [email protected]

Январь 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31