Premium Isramed

Новости

Головні переваги торгів в системі Прозорро.Продажі

Зміни, що сталися в українському законодавстві декілька років тому, були націлені на те, щоб зробити ринок продажу державного та іншого майна в Україні більш прозорим та відкритим. Для цього була створена система відкритих електронних торгів Прозорро.Продажі, в якій акредитовано декілька десятків торгівельних майданчиків. Ці електронні платформи потрібні для того, щоб забезпечувати технічну можливість організації та проведення онлайн аукціонів, так як в самій системі Прозорро такої можливості немає.

Наприклад, на торгівельному майданчику УУБ (Українська універсальна біржа) можна купити майже будь-яке майно: від офісних стільців до великих споруд. Також тут продається арештоване майно, про яке дізнатися більше можна на сайті https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/prodazh-areshtovanogo-majna-u-kyevi-cherez-systemu-prozorroprodazhi/.

Головні переваги електронних торгів на Прозорро

Переваги стосуються відразу продавців та покупців. Але для кожної сторони плюси використання цієї торгової системи будуть свої.

Переваги для продавців

В системі електронних торгів Прозорро можна безкоштовно виставити будь-який товар на продаж. Тут знаходиться дуже багато потенційних покупців, тому попит буде великим. А завдяки тому, що між покупцями розгортається конкурента боротьба, ціна лоту може значно збільшитися, і тоді продавець зможе реалізувати своє майно по вигідній ціні.

Всі завантажені документи тут зберігаються в електронному вигляді. Вони знаходяться в повній безпеці, так як оператор торгівельної платформи гарантує безпечне шифрування даних. Документи, що стосуються підписаних електронних договорів, зберігаються в системі ще декілька років, тому у випадку виникнення будь-яких питань їх можна отримати.

Всі торгівельні майданчики, що акредитовані в системі Прозорро, під’єднані до єдиної бази даних лотів, тому якщо майно виставляється на продаж на одному майданчику, то воно з’являється і на усіх інших.

Переваги Прозорро.Продажі для покупців

Тут зібрана широка база цікавих лотів, які можна придбати в чесній конкурентній боротьбі. За право стати власником того чи іншого лоту всі учасники змагаються між собою на рівних умовах. Таким чином забезпечується прозорість та чесність аукціонів. А завдяки тому, що за ходом торгів можуть спостерігати контролюючі органи та преса, випадки шахрайства в системі виключаються.

Контакты

Израиль: +972 507776055

Украина: +380 958975328

Почта: [email protected]

Сентябрь 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930