Premium Isramed

Новости

Де продається необроблена деревина в Україні та як її придбати

Для придбання певного об’єму необробленої деревини представники бізнесу та фізичні особи можуть скористатися будь-яким електронним торгівельним майданчиком, що має відповідний рівень акредитації в системі Прозорро.Продажі. З 2020 року лісоматеріали в Україні продаються в великих об’ємах виключно через цю державно електронну торгівельну систему. Вона була створена для того, щоб зробити ринок держмайна прозорим та відкритим шляхом ліквідації великої кількості корупційних схем.

До 2020 року необроблена деревина продавалася на основі тіньових схем, що утворювалися під час прямої взаємодії покупця і посадової особи – продавця деревини. Основою цих схем часто виступала корупція, тобто хабарі. Не тільки держава втрачала кошти, але й страждав бізнес, який не міг придбати деревину для свого виробництва без дачі хабарі.

Продаж лісу через ЕТМ

ЕТМ – це акредитовані в системі Прозорро електронні торгівельні майданчики, який існує зараз близько 40. Усі вони створені для того, щоб виконувати наступні функції:

  • реєструвати продавців та допомагати їм в створенні лотів;
  • реєструвати учасників та надавати їм допомогу в пошуках цікавого лоту;
  • збирати гарантійні внески від потенційних покупців;
  • перевіряти документи усіх учасників торгів;
  • надавати якісну консультаційну допомогу;
  • забезпечувати технічну можливість для проведення торгів;
  • супроводжувати підписання електронних договорів між продавцем та покупцем.

Усі ці функції електронна система Прозорро.Продажі не може виконувати самостійно, так як не має для цього технічної можливості. Саме для цього і були створені ЕТМ. Більш детально про те, як відбувається продаж необробленої деревини через торгівельні онлайн платформи, можна почитати на сайті https://megasale.com.ua/auktsion-z-prodazhu-neobroblenoyi-derevyny-u-lvovi-na-prozorro-sale/.

Як придбати деревину

Представники деревообробного, будівельного, меблевого та іншого бізнесу, який потребує деревину в якості виробничої сировини, можуть придбати необхідний об’єм лісоматеріалів на відкритих онлайн торгах. Для цього спочатку фізична особа чи підприємець повинні зареєструватися на сайті ЕТМ, щоб створити там особистий кабінет. Саме з нього буде здійснюватися пошук цікавого лоту та подача заявки на участь в торгах. Щоб стати повноцінним учасником тендеру, необхідно спочатку сплатити реєстраційний внесок. Його розмір буде вказаний в детальному описі лоту. Після цього в назначений термін потрібно зайти в систему, як учасник, та позмагатися за право придбати лот.

Контакты

Израиль: +972 507776055

Украина: +380 958975328

Почта: [email protected]

Январь 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31