Premium Isramed

Новости

Чому земельні ділянки краще купувати через електронні майданчики

Одна з форм продажу земельних ділянок – це аукціони. Вони можуть бути фізичними, коли обов’язковим критерієм є присутність в певному місці, де проводяться торги, або же електронними. До 2015-го року проводились виключно фізичні торги, коли за зачиненими дверима приймались самі різні рішення, про які навіть ніхто нічого не міг дізнатися.

Сьогодні ситуація змінилася й більш перспективним напрямком стали саме електронні аукціони. Для того, щоб отримати доступ до таких лотів, потенційний покупець повинен обрати один з акредитованих в ПроЗорро електронних майданчиків.

Це може бути сайт uub.in.ua або ж будь-який інший сервіс, що буде більш зручним для окремо взятого покупця. Далі, залишається лише пройти реєстрацію, знайти цікаве оголошення й подати свою пропозицію.

Приблизно таким чином працює і відкритий ринок землі, що дозволяє компаніям та фізичним особам купувати земельні угіддя на умовах, прописаних в системі ПроЗорро. Продажі. Про це ви можете дізнатися більш детально тут https://uub.in.ua/post/EkonomkarinkuzemlprodazhslygospdlyanoknaProzorroProdazh, де є багато актуальної інформацію по темі ринку землі.

Переваги електронного формату аукціонів 

Якщо порівнювати звичайну форму торгів з обов’язковою присутністю та електронний формат, на якому також можна придбати земельні ділянки, можна легко визначити основні переваги другого варіанту, а саме:

  • Практичність – вам не обов’язково витрачати час на те, щоб бути присутнім на якихось торгах в незрозумілому місці. Все це можна робити сидячи вдома за допомогою мобільного телефону;
  • Прозорість – на відміну від звичайного формату, де все проходить за зачиненими дверима, онлайн формат може гарантувати рівні умови для всіх учасників;
  • Економічна складова – електронні аукціони дають можливість отримати ту ж земельну ділянку за більш низькою ціною, але зробити це на цілком легальній основі без маніпуляцій та корупційних схем;
  • Кількість варіантів – на сьогодні, електронні майданчики пропонують величезну кількість лотів з земельними ділянками в самих різних регіонах країни. Це дає можливість звичайним користувачам обирати з кількох цікавих варіантів.

Це лише невеликий відсоток справді цікавих моментів, які варто враховувати, коли мова йде про вибір формату аукціону.

Контакты

Израиль: +972 507776055

Украина: +380 958975328

Почта: [email protected]

Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031